• مقاله ای که امروز بررسی خواهیم کرد می خواهیم بدانیم که کوین ترودو کیست و چرا به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمندان زندانی شد. اگر در این باره کنجکاو هستید و دوست دارید علت آن را بدانید پس مطالب امروز را از دست ندهید.

  وی یکی از افراد مشهور در زمینه ی نویسندگی، کارآفرینی، مشاوره و… می باشد که افراد زیادی در سراسر دنیا از کلام و تفکر او استقبال کرده اند، اما شاید افراد زیادی در ایران نباشند که نسبت به آن شناخت دارند، این شخص زندگی نامه ی جالبی دارد که آگاهی از آن خالی از لطف نیست، پس ادامه ی مطالب را مطالعه کنید.

  زندگی نامه ی اجمالی از کوین ترودو

  نام کامل کوین ترودو کوین مارک ترودو است، او در لین ماساچوست آمریکا در 6 فوریه 1963 چشم به جهان گشود.

  وی دوران کودکی خود را در زادگاهش گذراند. تردود که در اصل پسر خوانده ی رابرت و مری تردو بود در خانواده ای با وضعیت مالی ضعیف بزرگ شد، پدرش برای امرار معاش به جوشکاری و لوله کشی مشغول بود.

  او در دوران مدرسه به واسطه ی ضریب هوشی بسیار بالایی که داشت در سال 1981 از طرف مدرسه عنوان آینده دار ترین استعداد برتر به خود گرفت، به گفته ی وی او دوران کودکی بسیار سختی داشته زیرا با فقر بزرگ شده است، اما او هیچ گاه ناامید نشد بلکه به خود قول داده بود که اوضاع را تغییر دهد.

  دوران پس از تحصیل کوین ترودو

  پس از این که توانست تا مقطع دبیرستان را با موفقیت پشت سر بگذارد، تصمیم گرفت برای تامین هزینه های شخصی خود به دست فروشی روی بیاورد.

  او در این کار نیز همانند زمان تحصیل موفق بود و توانست که به درآمد نسبتا خوبی برسد، همین موضوع باعث شد جرقه ای در ذهن او زده شود تا روزی به ثروت زیادی برسد.

  در این میان روزی او به یک موضوع جالب توجه برخورد که درباره ی دوره ی تقویت حافظه بود، سپس با خود فکر کرد که شرکت در این دوره را امتحان کند، با شرکت در این دوره متوجه شد که استعداد و توانایی فوق العاده ای در این زمینه دارد، البته که این تنها توانایی او نبود، با کمک هایی که استادش به وی کرد فهمید که در زمینه ی تدریس نیز توانایی خاصی دارد.

  شروع کار ترودو

  نقطه ی آغاز به کار او شروع شد، او در دوره های مختلف برای علاقه مندان شروع به برگزاری سیمنارهای آموزشی، آموزش تکنیک های تقویت حافظه و… کرد.

  مانند هر شغل دیگری که در ابتدا و تا زمان روی غلتک افتادن درآمد چشم گیری ندارد، برای او نیز دقیقا چنین بود، این درآمد او را به هیچ عنوان راضی نمی کرد، به همین جهت سرانجام در سال 1993 موفق شد به شرکت بازاریابی Nutrition for Life ورود پیدا کند و ثروتی که همیشه انتظارش را داشت از طریق نت ورکینگ به دست آورد.

  جالب است بدانید که تلاش برای رسیدن به ثروتی بزرگ به همین جا ختم نشد و بعد از فروش تبلیغات اینترنتی توانست به صنعت تبلیغات نیز وارد شود، هدف او از این کار تهیه و انتشار تبلیغات تلویزیونی در سطح وسیع بود.

  زندگی مشترک

  او در طول زندگی خود سه بار ازدواج کرد که آخرین ازدواج او مربوط به سال 2008 با شخصی به نام ناتالی بابنکو بود که ملیتی اوکراینی داشت، تا به حال خبری در خصوص بچه دار شدن آن ها منتشر نشده است.

  نتالی بیشترین وقت خود را صرف مدیریت شرکت های ترودو می گذارد، کوین صاحب 60 شرکت و 3 شبکه تلویزیونی است.

  جستجو برای کشف رازهای موفقیت گروه های مخفی آمریکا

  ذهن کنجکاو و فعال او به او اجازه نداد که به همین کار و درآمد اکتفا کند، به همین خاطر او به دنبال راهی بود که بفهمد چرا افراد ثروتمند موفقیت های روز افزون دارند در حالی که افراد بی بضاعت همیشه در جایگاه خود می مانند و نمی توانند به آن چه که می خواهند برسند.

  برای یافتن پاسخ سوال خود او راه های مختلفی را در پیش گرفت به طور مثال با اشخاص زیادی در این باره وارد گفت و گو می شد تا این که سرانجام با فردی آشنا شد که تمامی آموزش هایی که در گروه های مخفی آمریکا تدریس می شد را به او آموزش داد.

  این موضوع می توانست مسیر زندگی او را به کلی تغییر دهد، تا جایی که بخواهد به این گروه ها نفوذ پیدا کند.

  سال ها بعد او به شخص بسیار موفقی تبدیل شد، زمانی که با او مصاحبه می کردند و از او خواستند که راز موفقیتش را فاش کند، گفت که رسیدن به چنین موفقیتی را مدیون آموزش هایی است که در گروه های مخفی آمریکا به او آموزش داده بودند، او در سخنان خود از فراماسونری، برادر هود و اسکال اند بولز نام برد،

  به گفته ی وی گروه های مذکور روی درس هایی همچون فیزیک، جبر و ادبیات مانور نمی دادند چرا که متعقد بودند یادگیری آن ها تنها وقت تلف کردن است.

  اشخاصی که مسئول تدریس در این گروه ها هستند به خوبی اذهان را می شناسند به همین دلیل به راحتی می توانند راه کارهایی را برای هر شخص در نظر بگیرند تا به موفقیتی که می خواهند برسد.

  ماجرای به زندان افتادن او نیز دقیقا به همین موضوع مربوط است، او پس از آن که تمام رمز و رموز گروه های مخفی را فرا گرفت تصیم می گیرد که آن ها را به سایرین انتقال دهد.

  منبع : kevintrudo.ir


  votre commentaire
 • با ایجاد رابطه بین لغات انگلیسی از طریق ویدئوهای آموزشی، استفاده از لغات و نحوه تلفظ صحیح اوون‌ها در لهجه‌های مختلف رو بهتون یاد میدیم. شاید براتون جالب باشه که بدونین زبان انگلیسی از ۱,۰۱۹,۷۲۹  لغت تشکیل شده ولی حدود ۳۰۰۰ کلمه انگلیسی، تقریباً ۹۵ درصد از متون رایج انگلیسی (از جمله اخبار، وبلاگ‌ها، و غیره) را پوشش میده، چون زبان انگلیسی از ساختاری یکسان برای تلفظ (Pronunciation) استفاده نمیکنه در ویدیوها میتونید چندین بار تلفظ یک عبارت رو چک کنید تا کاملا یادش بگیرید. دروس رایگان لغات را در آموزش زبان انگلیسی میخوانیم .

  آموزش گرامر زبان انگلیسی (Grammar)

  گرامر انگلیسی رو به طور کلی میشه به زمان‌ها (Tenses)، وجه جملات، حروف تعریف، اضافه، ربط  و… تقسیم کرد، زمان‌های به کار برده شده در انگلیسی و روش گرامری اون‌ها با فارسی تا حدودی متفاوت هستن. تمام دروس اپلیکیشن و بخش رایگان آموزش زمان، گرامر رو به صورت کاربردی آموزش میدن، در حقیقت با یادگیری زبان کاربردی نیازی به حفظ کردن فرمول‌های گرامر نیست.

  یادگیری مکالمه زبان انگلیسی (English conversation methods) 

  همه ما پارسی‌زبانان این مشکل رو داریم که با دونستن کلی کلمه به زبان انگلیسی و یادگیری قواعد سخت گرامری، نمیتونیم روان انگلیسی صحبت کنیم، یکی از هدف‌های اصلی اپلیکیشن اکسین‌چنل و بخش آموزش رایگان زبان انگلیسی در این صفحه کمک به شما برای روان کردن مکالمات روزمرتون هست. این دروس چون به صورت ویدیویی آماده شدن و در کنارشون مقالات فوق العاده‌ای هم براتون آورده شده، مشکل مکالمه شما رو برای همیشه حل میکنن. یادگیری ضرب‌المثل‌های انگلیسی هم به جذابیت مکالمات شما دو چندان اضافه میکنه.

   

  همانطور که میبینید برای اشاره به عملی که در گذشته قبل از عمل دیگری انجام شده، زمان گذشته کامل بکار میرود.

  در فارسی به این زمان ماضی بعید میگوییم چرا که بعیدتر(دورتر) از عمل گذشته دیگر،  روی داده است.

  ساختار جملات گذشته کامل

  ساختار این زمان بسیار شبیه به حال کامل است فقط با این تفاوت که بجای have/has از فعل کمکی had برای کلیه فاعلها استفاده میکنیم:

  Had Past Participle

   Lily had washed all the dishes before we got home.

  Michael had prepared dinner before the guests arrived.

  After I had done my homework, the light went out.

  John called me after I had texted the message to him.

  talked to him after you had briefed him.

  همانطور که در مثالها مشاهده نمودید، زمان گذشته کامل به همراه گذشته ساده اغلب بکار میرود.

  بنابراین در این زمان، کاری که مقدم و زودتر انجام شده را با گذشته کامل و کاری که پس از آن صورت گرفت را با گذشته ساده بیان میکنیم. ویدیو زیر که پر از مثال های کاربردی است رو با هم میبینیم

  Teach-english.ir

   


  votre commentaire
 •  

  خودتان هم دارای فرکانس هستید. به همین دلیل هنگامی که مردم می‌گویند یک نفر دارای ارتعاش خوب یا بد است در واقع به فرکانس همان فرد اشاره می‌کنند.  با این حال حالت ارتعاشی شما ثابت نیست چون تحت تاثیر تفکرات‌تان است. آن چیزی که به آن فکر و رویش تمرکز می‌کنید باعث تغییر طول موج ارتعاشاتی که به جهان می‌فرستید می‌شود. دلایل متنوع و مهمی در مورد اینکه چرا خواهان کنترل کردن فرکانس و افزایش ارتعاش خود هستید، وجود دارند.

  افزایش ارتعاش

  یکی از این دلایل، تاثیرگذاری افزایش ارتعاش شما روی تعامل با دیگران و رفتارتان است. علاوه بر این، حالت ارتعاشی شما عامل جذب شرایط، تجربیات و مردم به زندگی‌تان است. اگر از آن زندگی‌یی که خواهانش هستید برخوردار نیستید، شاید زمان آن رسیده که یاد بگیرید چگونه طول موج خود را منطبق با نیازهای‌تان تغییر بدهید.

  چگونگی افزایش ارتعاش و آشکارسازی خواسته‌های‌تان
  در این قسمت به شما 7 ترفند ساده یاد می دهیم که با آنها می توانید ارتعاش خود را افزایش دهید تا خیلی قوی تر بتوانید با قانون جذب به خواسته های خود برسید، اگر می خواهید خیلی تخصصی تر شیوه افزایش ارتعاش را یاد بگیرید حتما از کتاب های کوین ترودو کمک بگیرید.

  ارتعاشات مرتبط
  سپری کردن زمان تحت تاثیر فرکانس ارتعاشی‌یی که خواهان تقلید از آن هستید، یک روش برای دستیابی به هدف‌تان است. به عنوان نمونه، اگر نیاز به حس آرمش دارید و خواهان دنبال کردن امواج مغزی آرامش‌بخش هستید، باید وقت خود را در محیط آرام بگذرانید. یک منظره زیبا، ساحل، دهکده یا یک باغ آرامش‌بخش شاید منجر به تغییر حالت ذهنی شما و در نتیجه ارتعاشات‌تان شود. اگر قصد استفاده از ارتعاشات مرتبط برای ایجاد نشاط دارید، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که با افراد پرانرژی و امیدوار معاشرت کنید.

  از سوی دیگر می‌توانید به موسیقی شاد گوش دهید، وارد یک محیط زنده و پرنشاط شوید یا اینکه به همگام سازی امواج مغزی  گوش کنید.

  همگام‌سازی امواج مغزی
  گوش دادن به ضربان‌های دوگوشی یا اصوات مقطع می‌تواند باعث تغییر فرکانس مغز شما شود تا اینکه احساسات‌تان تغییر کنند.

  اگر عصبانی هستید، گوش دادن به ضربان‌ها یا صداهایی که برای تغییر فرکانس شما به وضعیت آرام‌تر طراحی شده‌اند، کمک کننده خواهد بود. همچنین اگر سرخورده، غمگین، گیج یا مضطرب هستید، گوش دادن به اصوات همگام‌سازی امواج مغزی به شما کمک می‌کند.

  رنگ درمانی
  هر رنگی در فرکانس‌های مشخص ارتعاش می‌کند و برای تغییر حالت شما می‌تواند مفید باشد. به عنوان مثال، آبی یک رنگ آرامش‌بخش است در حالیکه، قرمز منجر به افزایش نشاط می‌شود. تنها پوشیدن لباسی که مرتبط با فرکانس مورد نظر شما باشد، کفایت می‌کند.

  منطبق کردن ارتعاشات خود با ارتعاشات منتشر شده توسط محیط، شرایط، اصوات و افراد تنها زمانی موفقیت‌آمیز خواهد بود که حالت ذهنی فعلی شما متصل به منته‍ی‌الیه جهت مخالف که امیدوار به بکارگیری آن هستید نباشد.  به عنوان مثال، اگر افسرده هستید، بودن در اطراف افراد خندان و خوشحال الزاما موثر نخواهد بود چون شاید تداخل فرکانس‌ها را تجربه کنید که منجر به پدیده آمدن احساس بیگانگی، گوشه‌گیری و بیزاری شود. در عوض، فرصت دادن به حالت احساسی برای جاری شدن در قالب رهایی، موثر خواهد بود.

  رهاسازی احساسات
  بسیاری از مردم معتقدند که بیماری‌ها از جمله بیماری‌های روحی ریشه در سرکوب احساسات دارند که تاثیر منفی روی جسم و ذهن می‌گذارد. سرکوب کردن اضطراب، ترس، خشم یا هر حس دیگری که باعث بوجود آمدن حس بد در شما می‌شود به استرس تبدیل می‌گردد. تداوم استرسی که ناشی از احساسات منفی است و مرتب تجدید می‌شود منجر به بی‌خوابی، افسردگی، حملات عصبی و طیف گسترده‌ای از سایر بیماری‌ها خواهد شد.

  مطلب مرتبط: ریلکس شدن با ۵ تکنیک شگفت انگیز

  همزمان وقتی برای مدت زمان طولانی تحت فشار هستید، سیستم ایمنی بدن شما ضعیف شده و توانایی کمتری برای مقابله با بیماری‌ها خواهید داشت. رهاسازی استرس سرکوب شده باعث کاهش فشار و تغییر فرکانس ارتعاشی شما می‌شود.

  پاکسازی چاکرا
  مراکز هفتگانه انرژی بدن انسان، چاکرا نام دارند. هنگامی که انرژی به صورت آزادانه در هر یک از این چاکراها جریان دارد، سلامتی و شادی حفظ می‌شود. اگر چاکرا توسط انرژی احساسی سرکوب شده، مسدود شده باشد، متعاقب آن بیماری ظاهر می‌شود. پاکسازی چاکراها باعث افزایش ارتعاش شما و بهبود حالتان می‌شود. اگر آشنایی با چاکراهای هفتگانه ندارید و نمی‌دانید که چطور آنها را باز کنید به راهنمای صوتی گوش دهید. آشنایی با چاکراها باعث می‌شود خیلی زود و بهتر به درک خوبی از سیستم انرژی خود برسید و بسیار ساده بازکردن چاکراهای خود را مجسم کرده و انرژی سرکوب شده را رها کنید.

  ادامه مطلب


  votre commentaire
 •  

  این خودروی ژاپنی حاصل یک همکاری مشترک بین شرکت های خودروسازی سوبارو و تویوتا است. تویوتا جی تی۸۶ دارای یک موتور تخت یا باکسر است و یک خودروی کوپه محسوب می شود. این خودرو مجهز به یک موتور دو لیتری تنفس طبیعی است که می تواند ۲۰۰ اسب بخار توان تولید نماید. پیشرانه تویوتا جی تی ۸۶ دارای حداکثر گشتاور ۲۰۵ نیوتن متر می باشد و می تواند در مدت زمان ۷.۶ ثانیه، سرعت خودرو را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند. در ادامه مقاله ریمپ ایسیو تویوتا جی تی ۸۶  همراه ما باشید.

  این خودروی ژاپنی از جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک بهره می برد و با ضریب دنده ای که دارد می تواند سرعت خود را به حداکثر ۲۳۰ کیلومتر در ساعت برساند. این خودرو دارای باک سوختی به ظرفیت ۵۰ لیتر است و در هر ۱۰۰ کیلومتر به صورت ترکیبی ۷.۱ لیتر بنزین می سوزاند. این خودروی جوان پسند و اسپرت قابلیت های فراوانی دارد اما با یک سری تغییرات می توان کارایی اش را افزایش داد و از رانندگی با آن لذت بیشتری برد. ریمپ ایسیو تویوتا جی تی ۸۶ یکی از اقداماتی است که برای ارتقا و بهبود عملکرد این ماشین با کمترین هزینه انجام می شود.

  چرا ریمپ ایسیو تویوتا جی تی ۸۶ لازم است؟ 

  اگر به مشخصات این خودرو دقت کنید متوجه می شوید که قابلیت های تویوتا جی تی ۸۶ بسیار بیشتر از اینها است. افرادی که مالک این خودرو هستند یا قصد خرید آن را دارند، می توانند از طریق یک سری تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری کارایی آن را بالا ببرند. به عنوان مثال با این طراحی جذاب و گیربکس ۶ سرعته انتظار می رفت موتور آن توربو شارژ باشد که اینگونه نشده است. اما می توان روی آن توربو شارژ نصب کرد و هیجان بیشتری با این خودرو تجربه نمود. همچنین ریمپ ایسیو این خودرو موجب می گردد تا حداکثر توان و گشتاور موتور بهبود پیدا کند و شتاب اولیه آن افزایش یابد. ریمپ‌ ایسیو برای خودروهایی مانند تویوتا جی تی ۸۶ مزایای فراوانی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

   

  فرایند ریمپ‌ایسیو تویوتا جی تی ۸۶ چگونه است؟

  برای ریمپ ایسیو نیازی به نصب قطعه جدید یا تعویض قطعات خودرو نیست. ریمپ ایسیو یک فرایند کاملا نرم افزاری است که از طریق تغییراتی که در تنظیمات ایسیو انجام می شود، عملکرد بخش های مختلف خودرو را بهبود می بخشد. ایسیو مغز متفکر خودروهای امروزی است که وظیفه کنترل و صدور فرمان به بخش های مختلف خودرو را بر عهده دارد. بنابراین با بازنویسی کدهای آن شرایط برای ارتقا قابلیت های تویوتا جی تی ۸۶ فراهم می گردد. نرم افزارهای ویژه ای برای انجام این عملیات طراحی شده اند که متخصصان حوزه تیونینگ با استفاده از آن ها برنامه های جدید ایسیو را تنظیم نموده و به وسیله پروگرامرهای پیشرفته بر روی ایسیو نصب می نمایند.

  افزایش توان موتور 

  همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم، موتور تویوتا جی تی ۸۶ این قابلیت را دارد که بر روی آن توربو شارژ نصب شود و حداکثر توانش افزایش یابد اما این کار هزینه بالایی دارد و گاهی اوقات به صرفه نیست. یک راه دیگر برای افزایش حداکثر توان موتور، ریمپ این خودرو است. ریمپ ایسیو بدون این که در قطعات خودرو تغییری ایجاد شود، موجب افزایش قدرت خودرو می گردد. اگر جزو افرادی هستید که به شرکت در مسابقات اتومبیلرانی علاقه دارید، ریمپ ایسیو تویوتا جی تی ۸۶ یک اقدام هوشمندانه و کم هزینه برای پیروزی در پیست مسابقه است.

  ایجاد بک فایر 

  جی تی ۸۶ یک خودروی اسپرت است که برای افراد ماجراجو ساخته شده است. بسیاری از افراد دوست دارند هنگام حرکت یا در حالت سکون از اگزوز خودرویشان آتش خارج شود که به این اتفاق بک فایر می گویند. ایجاد بک فایر برای تویوتا جی تی ۸۶ از چند روش امکان پذیر می باشد اما دو روش، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. روش اول نصب کیت بک فایر بر روی خودرو و دیگری از طریق ریمپ ایسیو است. نصب کیت بک فایر هزینه بر می باشد و به نوعی یک عملکرد مصنوعی دارد اما با ریمپ ایسیو، می توان نسبت سوخت و هوا را در سیلندر تغییر داد و مقداری سوخت خام به درون اگزوز هدایت نمود و باعث ایجاد بک فایر شد.

  مزایای دیگر

  ریمپ toyota جی تی ۸۶ علاوه بر ایجاد بک فایر و افزایش حداکثر توان موتور می تواند مزایای دیگری نیز برای دارندگان آن داشته باشد. این مزایا عبارتست از:

  کاهش مصرف سوخت 

  رفع تاخیر تعویض دنده 

  افزایش شتاب اولیه 

  رفع تاخیر پدال گاز 

  افزایش حداکثر گشتاور موتور 

  رفع صدای ناک سیلندر 

  رفع کپ اولیه 

  چرا باید ریمپ ایسیو تویوتا را به شرکت کارپلاس بسپاریم؟ 

  شرکت کارپلاس با در اختیار داشتن نرم افزارهای بروز دنیا و تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته، یکی از باسابقه ترین و معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه ریمپ ecu، تقویت و تیونینگ انواع خودرو فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از برنامه نویسان متخصص و حرفه ای تاکنون پنج شعبه رسمی در تهران راه اندازی نموده و دارای ۹۸ نماینده معتبر در سراسر کشور است.

  کلیه نمایندگان شرکت کارپلاس زیر نظر دفتر مرکزی فعالیت می کنند و آماده ارائه خدمات remap toyota و دیگر خودروهای داخلی و خارجی هستند. کلیه خدمات کارپلاس دارای گارانتی دو ساله است و هزینه خدمات پس از تست تیم فنی و رضایت مشتری دریافت می گردد.

   

   

  http://carplusco.com/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%88-%d8%aa%d9%88%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%db%8c-%d8%aa%db%8c-%db%b8%db%b6-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7/

   

   


  votre commentaire
 • مراحل خرید یوسی در این جا مثل آب خوردن راحت است، تا جایی که اگر وقت کمی داشته و عجله دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ثبت سفارش کرده و یوسی دریافت کنید. 

  نکته ی قابل ملاحظه ای که در خرید یوسی پابجی موبایل نباید فراموش کنید، ارائه ی آیدی است. شما باید آیدی خود را از بخش پروفایل پابجی موبایل برداشته و هنگام خرید uc ارائه دهید تا یوسی های خریداری شده مستقیماً به اکانت تان واریز شوند.

  مرجع یوسی پابجی موبایل 

  در کلام آخر لازم است بگوییم اگر مشتاقید از چالش ها و مراحل جذاب بازی پابجی موبایل سربلند شوید، به هیچ وجه از خرید یوسی پابجی آن هم به روشِ خرید از وب سایت ما، غافل نشوید. 

   


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique