• از آنجا که تفاوت‌های زیادی در خلقیات و رفتار زنان و مردان وجود دارد نشانه های عشق زن به مرد نیز با نشانه های یک مرد عاشق متفاوت است. در طول زندگی مشترک ممکن است دلخوری، ناراحتی و بحث‌هایی پیش بیاید و شما را به این فکر می‌اندازد که آیا با وجود همه این‌ها، باز هم همسرتان عاشق شماست یا خیر؟ یا اینکه در اوایل رابطه یا دوران نامزدی، از احساسات زن زندگی خود اطمینان خاطر ندارید.

  ما در این مقاله، شما را با نشانه های عشق زن به مرد بیشتر آشنا خواهیم کرد تا به کمک آن بتوانید به آسودگی خاطر دست پیدا کنید.

  اگر یک زن همه یا تعدادی از نشانه‌های زیر را دارا باشد اطمینان داشته باشید که عشق شما را در دل دارد.

  ۱- به کارهایش توجه کنید

  به کارهایش توجه کنید

  اگر به چیزهایی که شما به آن‌ها علاقه‌مند هستید توجه می‌کند، لباس‌هایتان همیشه مرتب و آماده هستند، غذای مورد علاقه‌تان را درست می‌کند و به طرز پوشش شما اهمیت می‌دهد، این‌ها را وظیفه قلمداد نکنید. بلکه همه این‌ کارها از نشانه های عشق زن به مرد محسوب می‌شود. وقتی کارهایی را برای شما انجام می‌دهد که از او درخواست نکرده‌اید در حقیقت نشانه‌هایی از عشق را در او مشاهده می‌کنید.


  مقاله مرتبط: تکنیک های جذاب مردان باهوش که در رفتار با همسر خود به کار میگیرند


  ۲- از شما تعریف می‌کند

  فرقی نمی‌کند کنارش باشید یا در جمع دوستانش به تنهایی نشسته باشد، اگر او عاشق شما باشد از شما تعریف می‌کند و از ویژگی‌های خوبتان به بقیه می‌گوید. معمولا همه ما، وقتی از کسی ناراحت باشیم یا او را دوست نداشته باشیم، نمی‌توانیم احساساتمان را پنهان کنیم یا دست کم نمی‌توانیم از او تعریف کنیم. پس اگر پیش‌رو یا پشت سرتان از شما تعریف و تمجید می‌کند، نشان دهنده این است که شما را دوست دارد و این کار او یکی از نشانه های عشق زن به مرد است. همچنین، یک زن عاشق به شخصیت شما، رفتار و نظراتتان احترام می‌گذارد و هیچگاه به کسی اجازه نمی‌دهد در مورد شما بدگویی کند.

  ۳- در هر صورت کنار شما است

  در هر صورت کنار شما است

  زنی که عاشق باشد با وجود اخلاق‌های خوب و بد شما همیشه در کنارتان باقی می‌ماند و ترکتان نخواهد کرد. به حرف‌هایی که دیگران درموردتان می‌زنند، اهمیت نمی‌دهد. حتی اگر او را واقعا عصبانی کرده باشید، وقتی به کمک او نیاز داشته باشید، ناراحتی خود را کنار گذاشته و به سمت شما می‌آید. با این کار در واقع به شما نشان می‌دهد که عشق او نسبت به شما از ناراحتی به وجود آمده، بزرگ‌تر و با ارزش‌تر است.

  ۴- به دنبال راهی برای خوشحال کردن شما است

  اگر به چیزی نیاز دارید و آن را برای شما تهیه می‌کند یا برای تدارک دیدن غذای مورد علاقه شما زحمت می‌کشد، آن را نادیده نگیرید. او مادر شما نیست که این کارها را از روی وظیفه انجام دهد، بلکه همه این‌ها از نشانه های عشق زن به مرد سرچشمه می‌گیرد. اینکه زنی به دنبال برطرف کردن نیازهای شما باشد چیزی جز علاقه را نشان نمی‌دهد.

  ۵- نگران شماست

  نگران شماست

  شاید از اینکه همیشه چیزهایی را به شما گوشزد می‌کند، ناراحت یا حتی عصبانی شوید، یا اینکه احساس کنید با یک زن غرغرو و بهانه‌گیر طرف هستید، که مدام شما را کنترل می‌کند. اما در واقع اینطور نیست، زنان وقتی کسی را دوست دارند می‌خواهند از او مراقبت کنند، همانطور که یک مادر مراقب فرزندش است تا آسیبی به او نرسد، این یک مسئله ذاتی در زنان است. حتی اگر مریض باشید و وانمود کنید که به کمک او نیازی ندارید، او همچنان از شما پرستاری می‌کند و نگران سلامتی شما است. شاید عجیب به نظر برسد اما این نگرانی ها نیز یکی از نشانه های عشق زن به مرد است.

  ۶- برای خانواده‌ و والدینتان احترام قائل است

  وقتی خانواده شما در زندگی مشترکتان دخالت می‌کنند یا گاها او را با حرف‌های نیش‌دار ناراحت می‌کنند اما او عکس‌العملی نشان نمی‌دهد، فکر می‌کنید واقعا توانایی این را ندارد که به اختلافات بیشتر دامن بزند؟! مطمئنا می‌تواند. اما تنها چیزی که او را از این کار باز می‌دارد، علاقه و عشقش نسبت به شماست و نمی‌خواهد بین شما و خانواده‌تان اختلاف ایجاد کند. در نتیجه به دخالت‌ها اهمیتی نمی‌دهد و همچنان با روی خوش با آن‌ها برخورد می‌کند.

  ۷- مدام از شما سوال می‌پرسد؟ این یکی از نشانه های عشق زن به مرد است!

  مدام از شما سوال می‌پرسد؟ این یکی از نشانه های عشق زن به مرد است!

  ممکن است نامزد یا همسر شما، گاها آنقدر از شما سوال بپرسد که شما را کلافه کند. مدام از شما می‌خواهد که در مورد بعضی از مسائل نظر بدهید یا اینکه حتی نظر شما را درمورد خودش می‌پرسد، یا از شما می‌خواهد در مورد کارهایی که در طول روز انجام داده‌اید به او بگویید. زنی که این سوالات را می‌پرسد، قصد اذیت کردن شما را ندارد، بلکه به اندازه‌ای شما را دوست دارد که می‌خواهد از افکارتان و هرچیزی که به شما مربوط می‌شود، خبر داشته باشد.

  ۸- رفتار او تغییر نخواهد کرد

  گذر زمان نمی‌تواند عشق را در یک زن از بین ببرد یا کمرنگ کند. حتی اگر سالیان طولانی است که کنار هم زندگی می‌کنید، زن عاشق، همواره از وجود خودش برای آسایش و راحتی شما مایه می‌گذارد و مواقعی که به او نیاز دارید وجودش را از شما دریغ نمی‌کند. این حالت نیز به نوبه خود یکی دیگر از نشانه های عشق زن به مرد است.

  ۹- احساسات خود را با شما در میان می‌گذارد

  احساسات خود را با شما در میان می‌گذارد

  اگر در هر کاری با شما مشورت می‌کند یا عواطف و احساسات مختلف خود را با شما در میان می‌گذارد و به شما اعتماد می‌کند، صبور باشید و در کمال آرامش به حرف‌های او گوش دهید، زیرا وقتی زنی این رفتارها را از خود نشان می‌دهد، شما را جزئی از خود می‌داند و این نیز یکی از نشانه های عشق زن به مرد محسوب می شود. در واقع وابستگی او نسبت به شما به اندازه‌ای است که می‌خواهد شما را از جزئیات کارها و تصمیماتش با خبر سازد.

  ۱۰- شما را به خاطر اموالتان نمی‌خواهد

  از موارد دیگری که جزو نشانه های عشق زن به مرد تلقی می شود این است که شما را فقط به خاطر خودتان دوست دارد. حتی اگر زمانی بی‌پول باشید یا از لحاظ مالی در تنگنا باشید، عشق خود را از شما دریغ نمی‌کند و شما را حمایت می‌کند تا از این وضعیت بیرون بیایید. تنها چیزی که باعث این فداکاری‌ها در یک زن می‌شود، عشق و علاقه او نسبت به شما است.

  ۱۱- زن عاشق حسود است

  زن عاشق حسود است

  زنی که عاشق شما است، از وجود زنان دیگر در اطراف شما به شدت مضطرب و نگران خواهد شد. حس حسادت یکی از اصلی ترین نشانه های عشق زن به مرد است که در تمام زنان وجود دارد. پس در مورد این حس حسادت واکنش منفی نشان ندهید بلکه به او اطمینان بدهید که در هر شرایطی فقط اوست که در ذهن و قبل شما حکمرانی می کند.

  ۱۲- خشم او خیلی زود فروکش می‌کند

  شاید در نقطه‌ای از رابطه قرار دارید که فکر می‌کنید آنقدر با یکدیگر دچار مشکل شده‌اید که زن زندگیتان علاقه‌اش را نسبت به شما از دست داده است، اما اگر بعد از مشکلات متعدد پیش آمده، باز هم به سمت شما می‌آید و از شما عذرخواهی می‌کند، خوشحال باشید. او به قدری عاشق شما است که ناراحتی شما را تاب نمی‌آورد و فقط لج و لجبازی دو طرف است که باعث مشکلات پیش آمده می‌شود و این اتفاقات در زندگی همه زوج‌ها دیده می‌شود.

  ۱۳- دوست دارد مدام کنار شما باشد

  دوست دارد مدام کنار شما باشد

  اگر از شما می‌خواهد که به دلایل مختلف، کنار هم باشید، دو نفره قدم بزنید، شام بخورید یا به سینما بروید، نشان دهنده این است که از بودن در کنار شما و خلوت‌های دونفره‌تان لذت می‌برد. در این حالت نیز سعی کنید وقت مناسبی را در برنامه روزانه خود برای او بگنجانید تا بتوانید در کنار او باشید و عشق بینتان دوچندان شود.

  ۱۴- برنامه ریزی برای آینده از نشانه های عشق زن به مرد است

  آینده‌نگری یک زن و اینکه می‌خواهد برنامه‌ریزی خود برای آینده را با تفکرات شما هماهنگ کند، یکی دیگر از نشانه های عشق زن به مرد، محسوب می‌شود. اگر هنگامی که شما در مورد آینده صحبت می‌کنید، با شور و شوق به شما نگاه می‌کند و برای آینده‌ در کنار شما هیجان زده است به این دلیل است که آینده خود را فقط در کنار شما تصور می‌کند.

  ۱۵- خود را آراسته نگه می‌دارد

  خود را آراسته نگه می‌دارد

  اگر همسرتان آن طور که شما دوست دارید، لباس می‌پوشد، آرایش می‌کند، عطر می‌زند و به آراستگی ظاهر خود اهمیت می‌دهد و سعی می‌کند همیشه برایتان تازگی داشته باشد، اطمینان داشته باشید که او عاشق شما است. سعی کنید تفاوت های ظاهری او را به سرعت متوجه شوید و به این صورت قدردان این احساسات او باشید زیرا اگر شما اهمیتی به این کار او ندهید باعث خواهید شد احساسات او رو به خاموشی برود.

  ۱۶- از خطاهایتان چشم‌پوشی می‌کند

  بخشش یکی از نشانه های عشق است. زنی که شما را دوست دارد، حتی اگر مرتکب خطایی شوید یا اینکه او را تحقیر و نا امید کنید، به راحتی گذشت می‌کند، شما را می‌بخشد و اشتباهاتتان را به روی شما نمی‌آورد. بنابراین شما نیز در مقابل نباید از این حس او سو استفاده نمایید بلکه باید قدردان عشق او باشید و پاسخ مناسبی در برابر عشق او داشته باشید.

  ۱۷- شما را غافلگیر می‌کند

  شما را غافلگیر می‌کند1

  یکی از روش‌های زنان برای ابراز احساسات، هدیه دادن و غافلگیر کردن است. وقتی قصد خرید وسیله‌ای را دارید، او زودتر وارد عمل شده و شما را با هدیه دادن آن غافلگیر می‌کند یا به مناسبت‌های مختلف به شما هدیه می‌دهد، در واقع از طریق این کار احساسات درونی خود را به شما منتقل می‌کند.

  ۱۸- وقت خود را برای بودن کنارتان آزاد می‌کند

  حتی اگر در شلوغ‌ترین ساعات کاری باشد و شما با او تماس بگیرید، او همیشه برای شما وقت دارد و در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت. هیچ چیز نمی‌تواند مانع کنار هم بودن شما شود. همه اینها به این معنی است که شما جزو اولویت های او هستید.

  سخن پایانی:

  با وجود نشانه‌های گفته شده، درنهایت ممکن است، شما در یکی از این دو دسته قرار بگیرید:

  • عاشق زنی هستید که او نیز عاشق شما است.
  • عشق شما یکطرفه است.

  اگر در دسته اول قرار دارید با عشق برای ادامه رابطه‌تان تلاش کنید و از بودن در کنار کسی که عاشقانه دوست دارید لذت ببرید. اما اگر در دسته بندی گروه دوم قرار می‌گیرید، می‌توانید درمورد این مسئله با یکدیگر صحبت کنید و درمورد رابطه‌تان تجدید نظر کنید.

  در نهایت این نکته را نیز باید خاطرنشان کنیم که نشانه های عشق زن به مرد به همین موارد خلاصه نمی شود و ممکن است هر زنی رفتارها و نشانه هایی خاصی داشته باشد که بیانگر عشق او است. بنابراین سعی کنید به مرور زمان این نشانه ها را در او بشناسید و به این ترتیب از علاقه و عشق او نسبت به خودتان مطلع شوید.

  منبع : http://takamoleman.com/signs-of-love-of-woman-to-man/


  votre commentaire
 • خانم های با سلیقه معمولا برای ظروف آشپزخانه خود دنبال سرویس های ست و زیبا هستند. سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم هاست که می تواند رضایت خاطر سخت پسند ترین آن ها را نیز به دست آورد.

  این سرویس آشپزخانه ۴ نفره با داشتن طرحی زیبا و کیفیتی مثال زدنی تمام استانداردها و فاکتورهای ظروف آشپزخانه ایده آل را دارد. سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw معمولا انتخاب اول برای تازه عروسانی است که قصد خرید جهیزیه دارند.بنابراین اگر شما نیز قصد خرید سرویس آشپزخانه دارید با ما همراه شوید تا با ویژگی های کامل این ظروف آشنا شوید.

   

  ویژگی های کلی سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw :

  سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw دارای ۴ عدد کاسه سوپ خوری،۴ عدد پیش دستی،۴عدد بشقاب غذاخوری و ۴ عدد لیوان می باشد.این سرویس انتخابی مناسب برای خانواده های ۴ نفره است.این سرویس در یک بسته بندی زیبا با ابعاد ۳۰*۲۲٫۵*۳۷ سانتی متر و وزن کلی ۱۰ کیلوگرم به مشتری تحویل داده می شود.

  از این ظروف زیبا می توانید تا مدت ها در مهمانی ها و وعده های روزانه خود استفاده کنید.در این ظروف می توانید انواع غذاهای سرد و گرم را سرو کنید و از خوردن غذایتان لذت ببرید.

  سرویس غذاخوری 16 پارچه استون ور مدل ST7208-Bw

   

  قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی:

  یکی از مهم ترین ویژگی هایی که امروزه ظروف آشپزخانه باید داشته باشند این است که بتوان ظروف را در ماشین ظرفشوییشست.این روزها معمولا خانم های خانه نیز در بیرون از منزل فعالیت می کنند بنابراین زمان کم تری را برای صرف وقت در آشپزخانه دارند. سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw یک انتخاب مناسب برای خانم های شاغل است،زیرا بعد از صرف هر وعده غذا می توانید ظروف را در ماشین ظرفشویی بگذارید و دیگر زمان اضافی برای شست و شوی ظروف هدر ندهید.

  از ویژگی  های سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw ،این است که بعد از بارها استفاده در ماشین ظرفشویی نیز به همان کیفیت جنس و رنگ باقی می ماند و طرح آن به هیچ وجه کم رنگ و یا پاک نمی شود.علاوه بر این سایز بسیار مناسب این ظروف کمک می کند بدون کوچکترین زحمتی آن ها را در تمام ماشین های ظرفشویی با هر تعداد سبد و سایزی بگذارید.مطمئن باشید بعد بارها استفاده و شست و شوی ظروف نیز کماکان کیفیت روز اول خود را حفظ می کنند و تغییری در کیفیت و ظاهر آن ها ایجاد نمی شود.

  بهداشت ظروف:

  شما هر روزه در ظروف آشپزخانه خود چندین وعده غذا می خورید.مواد شیمیایی به کار رفته در بسیاری از ظروف ممکن است با غذاهای داخل آن بخصوص غذاهای داغ وارد واکنش شده و مواد سمی و غیر بهداشتی با غذا وارد بدنتان شود.بنابراین بهداشت و مواد اولیه ساخت ظروف آشپزخانه را جدی بگیرید.

  سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw،با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت بهداشت ظروف را به طور کامل تضمین می کند پس با خیال راحت می توانید غذای خود را در این ظروف سرو کنید.از طرفی بدنه سرامیکی این ظروف باعث می شود باقی مانده های غذا به ظرف نچسبد و ظروف به راحتی شسته شوند زیرا همانطور که می دانید غذا به ظروف بی کیفیت می چسبد و حتی بعد از پاک شدن ظرف غذایتان بوی غذای داخل آن را می دهد.

  قابلیت استفاده در مایکروویو:

  از دیگر مزایا و ویژگی  های سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw قابلیت استفاده از آن ها در مایکروویو است.خانم ها و سایر اعضای خانواده دنبال ظروفی هستند که به راحتی بتوانند غذای داخل آن را در مایکروویو گذاشته و گرم کنند.وقتی از سرکار برمی گردید و وقت زیادی برای صرف کردن با اجاق گاز ندارید می توانید غذای خود را در سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw ریخته و در مایکروویو گرم کنید.

  ماده اولیه ظروف استون ور با تکنولوژی ساخت در دمای بسیار بالا ساخته شده اند و توانایی تحمل حتی بالاترین درجه حرارت های مایکروویو را دارند.بنابراین بدون نگرانی بابت ترک خوردن یا تغییر رنگ و طرح ظروف خود آن ها را می توانید در مایکروویو استفاده کنید.نیازی هم به تغییر ظرف ندارید غذا را در مایکروویو گذاشته و بعد از گرم شدن نوش جان کنید.

   

  طراحی بسیار شیک و زیبا:

  فرقی نمی کند آشپزخانه ای قدیمی و کلاسیک دارید و یا از سبک مدرن استفاده می کنید. سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw ،ظاهری بسیار شیک دارند که در هر آشپزخانه ای می توان از آن ها استفاده کرد.جنس سرامیکی ظروف و کیفیت مواد استفاده شده در آن، ظروف را بسیار براق می کند و ظاهری شکیل به آن می دهد.در این مدل از ظروف استون ور مانند بسیاری از طرح های دیگر آن از تکنیک ظاهری تضاد برای زیباتر شدن آن ها استفاده شده است.رنگ قهوه ای خاص این ظروف و تضاد رنگ دیواره بیرونی و داخلی نیز از دیگر ویژگی های جذاب ظاهری این ظروف است.

  قابلیت استفاده روزمره و استفاده در مهمانی ها:

  خانم های با سلیقه معمولا دوست دارند در مهمانی های خود سنگ تمام بگذارند.در کنار پخت غذایی خوشمزه ،چیدمان میز شیکی نیز داشته باشند.به خاطر همین معمولا یک سرویس جدا برای استفاده روزانه و یک سرویس شیک برای مهمانی دارند.اما با خرید ۲ یا ۳ سری از سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw می توانید میز غذای خود را در مهمانی ها به زیباترین شکل بچینید.کیفیت بالای این ظروف نیز باعث می شود بتوانید با خیال راحت به طور مداوم و هر روزه از آن ها استفاده کنید و نگران کدر شدن،شکستن و یا ترک خوردن آن ها نباشید.

  سایز متناسب ظروف:

  از دیگر ویژگی های ظاهری سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw که در طراحی آن رعایت شده است آن است که علاوه بر آنکه هر کدام از تکه های این ظروف سایزی مناسب و استاندارد دارند،ابعاد آن ها نیز کاملا با یکدیگر مناسب و هماهنگ است.شاید در استفاده از سایر ظروف آشپزخانه ناهماهنگی ابعاد ظروف از زیبایی میز شما بکاهد.اما با استفاده از این سرویس می توانید میزی بسیار شکیل داشته باشید.

  میزان رضایت مشتری:

  برای انتخاب بهتر شما عزیزان،از خریداران سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw بعد از استفاده نظرسنجی شده است که چه مقدار از خرید خود رضایت داشته اند.بعد از بررسی مشخص شد که این میزان رضایت بیشتر از۸۰ درصد است که نشان می دهد این سرویس غذاخوری توانسته است تا حد زیادی نیاز های خانواده ها را از نظر کیفیت،کارایی و زیبایی برطرف کند.

   کیفیت:

  مواد اولیه عالی و تکنولوژی ساخت ظروف استون ور باعث می شود این ظروف کیفیت و طول عمر بسیار بالایی داشته باشند.

  قیمت:

  معمولا همه ما در خریدهای خود دنبال اجناسی با کیفیت و در عین حال قیمتی مناسب هستیم. سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw با داشتن ویژگی هایی منحصر به فرد قیمتی بسیار مناسب نیز دارد.این سرویس زیبا را با قیمتی حدود ۲۶۰ هزار تومان از فروشگاه های لوازم خانگی به صورت حضوری و آنلاین می توانید خریداری کنید.

   

  ظروف سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw :

  در ادامه به طور اختصاصی ظروف این سرویس را با ابعاد و ویژگی هایشان بررسی می کنیم.

  بشقاب غذاخوری:

  بشقاب غذاخوری از جمله ظروف آشپزخانه است که در کنار داشتن ظاهری زیبا باید سایز مناسبی داشته باشد.نه زیاد بزرگ باشد و نه خیلی کوچک.در سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw دارای ۴ بشقاب سرامیکی دایره ای شکل به ابعاد ۲۸ سانتی متر قطر و ۳ سانتی متر ارتفاع دارد که باعث می شود ابعادی بسیار متناسب داشته باشند.وزن هرکدام از این بشقاب ها نیز حدود ۹۰۰ گرم است.

  سرویس غذاخوری 16 پارچه استون ور مدل ST7213-BW

  کاسه سوپ خوری:

  این سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه،همچنین شامل ۴ کاسه سوپ خوری زیبا است.وزن این کاسه های سوپ خوری سرامیکی ۵۵۵ گرم بوده و ۱۸٫۸ سانتی متر قطر و ۸ سانتی متر ارتفاع دارند.

  سرویس غذاخوری 16 پارچه استون ور مدل ST7213-BW

  پیش دستی:

  برای پذیرایی از مهمان های خود به راحتی می توانید از پیش دستی های بسیار شیک سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw استفاده کنید.این بشقاب ها نیز سایزی بسیار مناسب دارند.هر ۴ پیش دستی نیز سرامیکی بوده و ۴۳۵ گرم وزن ،۲۰ سانتی متر قطر و ۲٫۵ سانتی متر ارتفاع دارند.

  سرویس غذاخوری 16 پارچه استون ور مدل ST7213-BW

  لیوان:

  در مهمانی های خود برای صرف نوشیدنی و شربت می توانید از لیوان های شیک این سرویس استفاده کنید.به همراه این سرویس ۴ عدد لیوان سرامیکی زیبا با وزن ۳۴۵ گرم  ابعاد ۹ سانتی متر قطر و ۱۰ سانتی متر ارتفاع در بسته بندی تحویل شما داده می شود.

  سرویس غذاخوری 16 پارچه استون ور مدل ST7213-BW

  معایب:

  سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw ویژگی های مثبت بسیار زیادی دارد.شاید بتوان تنها نقطه ضعف و یا ایراد آن را وزن نسبتا زیاد آن دانست که به دلیل کیفیت بالای آن است.هرچند وزن ظروف در حدی نیست که بخواهد شما را اذیت کند.بدون اغراق برای این سرویس غذاخوری زیبا نقطه ضعف دیگری نمی توان پیداکرد.

  جمع بندی:

  با خواندن ویژگی ها و اطلاعات بالا راجع به سرویس غذاخوری ۱۶ پارچه استون ور مدل ST7208-Bw و ظروف آن،می توان گفت این ظروف با داشتن مزایایی مانند قابلیت استفاده در مایکروویو،قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی،ظاهری زیبا وشیک،کیفیت بالا،طول عمر زیاد و البته قیمت مناسب یک انتخاب ایده آل برای آشپزخانه شماست.

  منبع : چی بخرید


  votre commentaire
 • سلام خدمت کاربران عزیز در این بخش از سایت آموزشی مجیک نیوز میخواهم اصول اولیه تحلیل تکنیکال را به شما آموزش بدهم ، اگر جدیدا با علم تحلیل تکنیکال آشنا شدید و هنوز چیز زیادی از آن نمیدانید و میخواهید از پایه با آن آشنا شوید با من در ادامه همراه باشید.همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید محیط اصلی که میبایست بر روی آن تحلیل کنید و بر اساس آن پیش بینی های خود را انجام دهید به این شکل است که شما با تغییرات قیمت مواجه هستید و تحلیل تکنیکال به شما کمک خواهد کرد تا قیمت ها را پیش بینی کنید.
   
  آشنایی با اصول اولیه تحلیل تکنیکال
   

  آشنایی با ورودی های تحلیل تکنیکال

  با استفاده از ورودی های تحلیل تکنیکال و یک سری ابزار شما میتوانید تحلیل خود را انجام دهید. اما این ورودی ها چه چیز هایی هستند؟حال با ورودی ها آشنا می شویم که به شرح زیر میباشند.

  -اطلاعات مربوط به قیمت معاملات که خود شامل چهار مورد زیر میباشد.

  • قیمت اولیه معامله
  • قیمت آخرین معامله
  • کمترین قیمت معامله شده
  • بیشترین قیمت معامله شده

  – اطلاعات مربوط به حجم معاملات.

    میزان حجم معاملات در بازه زمانی که تحلیل صورت میگیرد تاثیر گذار است و در روند تحلیل ما بسیار پر اهمیت است.خب حالا میخواهیم این ورودی هایی که گفته شد را داخل سایت تی اس ای تی مک نشان دهیم، به تصویر زیر توجه کنید.
   
  آشنایی با اصول اولیه تحلیل تکنیکال
   
  شماره ۱ : اولین قیمت را مشخص میکند.
  شماره۲ : آخرین قیمتی که معامله صورت گرفته
  شماره۳ : بازه روز که بیشترین قیمت و کمترین قیمت را مشخص میکند
  شماره۴ : حجم کل معامله در این بخش مشخص شده است
   
  تمام اطلاعاتی که لازم هستش برای شروع تحلیل تکنیکال همین ۴ مورد میباشد.
   

  عدم تاثیرگذاری عملکرد درونی شرکتها در تحلیل تکنیکال

  زمانی که میگویم همین چند مورد کافی است این نکته را میرساند که عملکرد درونی شرکتها تاثیری بر تحلیل ما ندارد. اینکه وضعیت شرکتها رو به رشد است و یا در رکود به سر میبرند ، صنایع ما در چه وضعیتی هستند،اقتصاد کشور در چه وضعیتی به سر میبرد تاثیری بر تحلیل تکنیکال ما نخواهد داشت و ما تنها به ورودی هایی که مشخص کردیم نیاز داریم برای انجام تحلیل تکنیکال.اما بر چه اساسی این اتفاق میافتد، ما در تحلیل تکنیکال سه اصل مهم داریم که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.
   

  سه اصل مهم تحلیل تکنیکال

  اصل اول این است که میگوییم همه چیز در قیمت لحاظ شده است این بدین معنا است که کلیه اتفاقات بنیادی اعم از اخبار ، شایعه و وضعیت اقتصادی کشور تمامی تاثیرات خودشان را روی عرضه و تقاضای  هر سهمی گذاشته اند و همین باعث تغییرات قیمت می شود.اصل دوم قیمت ها بر اساس روندها حرکت میکنند که یکی از اصول مهم تـحلیل تکنیکال میباشد.اما اصل سوم میگوییم تاریخ تکرار می شود.
   
  منبع : مجیک نیوز

  votre commentaire
 • فصل زمستان، علاوه بر اینکه با برف و سرما همراه است، نویدبخش آغاز زمان ورزش های زمستانی نیز هست. پس از باریدن برف، مردم برای انجام ورزش های زمستانی مختلف و تفریح راهی پیست ها و مکان های پر برف می شوند. اسکی، اسنوبرد و ... از رایج ترین ورزش های زمستانی هستند که طرفداران زیادی را به خود جذب می کنند. چند مورد از دیگر ورزش های مفرح زمستانی، اسکیت روی یخ و هاکی هستند. برای انجام این ورزش ها، نیازی نیست که حتما منتظر فصل زمستان باشید و می توانید در پیست های مخصوصی که برای آن ها ساخته شده است، به انجام این ورزش ها بپردازید. این ورزش ها با وسایل خاصی انجام می شوند که یکی از آن ها کفش پاتیناژ یا کفش اسکی روی یخ است. در اين مقاله راهنماي خريد کفش پاتیناژ را براي شما تهيه کرده ايم و قصد داريم با ارائه توضيحات کاملي درباره اين محصولات، شما را بيشتر با آن ها آشنا کنيم. چنانچه قصد داريد کفش پاتیناژ خريداري کنيد، پيشنهاد مي کنيم تا انتهاي اين مقاله ما را همراهي کنيد تا با اطلاع کامل از اين محصول خريد خود را انجام دهيد.

  آشنایی با کفش پاتیناژ

  اسکی روی یخ یا پاتیناژ (که یخماله نیز نامیده می شود)، با سر خوردن بر روی یخ انجام می شود. از انواع ورزش های پاتیناژ می توان به پاتیناژ نمایشی اشاره کرد که در آن حرکات نمایشی با سر خوردن روی برف انجام می شود. همچنین هاکی روی یخ، یکی دیگر از انواع ورزش های اسکیت روی یخ است. سرخوردن روی برف و انجام این ورزش ها، نیازمند نوعی خاص از کفش هاست که کفش پاتیناژ نامیده می شود. این کفش ها، معمولا دارای یک یا چند تیغه در ته خود هستند که امکان سر خوردن آسان روی برف را فراهم می کنند.

  کفش های پاتیناژ در گذشته های دور از اشیایی مانند اسکلت جانوران و ... ساخته می شدند. اما امروزه این کفش ها با استفاده از تیغه های فولادی ساخته می شوند. این تیغه ها به گونه ای ساخته می شوند که تا حد امکان حداقل اصطکاک را با سطح یخی زیرین ایجاد کنند. همچنین اسکیت باز می تواند با اندکی فرو بردن کفش در برف و نیز فشار دادن آن، از اصطکاک ایجاد شده برای حرکت های مختلف استفاده کند. این تیغه همچنین امکان انجام حرکت های مختلف را برای اسکیت باز فراهم می کند. برای مثال، برای ایجاد شتاب می توان تیغه بخش جلویی کفش را در برف فرو برد. یا در روش دیگر اسکیت باز می تواند به گونه ای زیبا، روی منحنی های فرضی بچرخد و به صورتی به نظر بیاید که وی تلاش خاصی برای این چرخش ها انجام نمی دهد.

  انتخاب کفش پاتیناژ بر اساس نوع استفاده

  1. کفش مناسب برای پاتیناژ نمایشی (Figure Skating): همانطور که پیش از این نیز گفتیم، در این روش معمولا به صورت دونفره یا چند نفره، حرکت های زیبایی روی یخ انجام می شود. گاهی نیز موسیقی به همراه این حرکات پخش می کند و زیبایی این حرکات را دو چندان می کند. به طور کلی باید کفشی را خریداری کنید که امکان انجام این حرکات را برای شما فراهم کند. همچنین باید بتوانید با این کفش، در حالت های گوناگون تعادل خود را حفظ کنید.
  2. کفش مناسب برای هاکی روی یخ (Ice Hockey): هاکی روی یخ یکی دیگر از ورزش هایی است که برای انجام آن به کفش پاتیناژ نیاز است. هاکی روی یخ ورزشی تیمی است که معمولا در زمینی یخی انجام می شود. در هاکی روی یخ، هر کدام از تیم ها باید بتواند توپ را در اختیار بگیرد و آن را وارد دروازه تیم مقابل کند. بدیهی است که برای انجام این ورزش، به کفشی نیاز دارید که امکان انجام مانور های مختلف و نیز چرخش های سریع را برای شما مهیا کند. همچنین این کفش باید بتواند
  3. کفش مناسب برای پاتیناژ سرعتی (Speed Skating) : یکی از انواع پاتیناژ ها، پاتیناژ سرعتی است. در این روش، ورزشکاران باید با پوشیدن کفش های پاتیناژ در مسیر هایی خاص به حداکثر سرعت دست پیدا کنند. بدیهی است که برای انجام این نوع پاتیناژ، به کفش هایی نیاز دارید که بتوانند این سرعت بالا را برای شما میسر کنند.
  4. کفش مناسب برای پاتیناژ نوردیک (Tour Skating ): این روش پاتیناژ، یکی از روش های مفرح پاتیناژ است که دارای زمان خاصی نیست و در آن افراد باید مسافت های طولانی را به وسیله کفش پاتیناژ طی کنند. برای اجرای این ورزش باید کفش هایی را تهیه کنید که در مسافت های طولانی شما را خسته نکنند.

  شرکت سازنده

  شرکت هاي گوناگوني در عرصه توليد و عرضه کفش پاتیناژ ، فعاليت مي کنند. هر کدام از اين شرکت ها توانسته است با ارائه محصولات خود، نظر بخشي از مشتريان را جلب کند.

   برخي از برند هاي مطرح در زمينه توليد کفش پاتیناژ عبارتند از تمپیش Tempish))، گراف (Graf)، لیک پلاسید (Lake Placid)، ایدئا Idea ))، راکس ROCES ))، سیگنا SIGNA ))، بوتاس (Botas ) ، نورد وی Nordway )) و ... . محصولات اين شرکت ها، هم اکنون به وفور در بازار يافت مي شوند و از کيفيت مطلوبي برخورداند.

  قيمت

  شرکت هايي که در زمينه توليد کفش پاتیناژ فعال هستند، محصولات خود را با قيمت هاي گوناگوني به بازار عرضه کرده اند. برخي از عوامل موثر در قيمت کفش پاتیناژ عبارتند از نوع کفش، جنس کفش، سایز کفش، شرکت سازنده و... .

  از مهم ترين نکاتي که در خريد هر محصول لازم است مورد توجه قرار دهيد، تعيين ميزان بودجه است که به شما کمک مي کند تا از ميان محصولات متنوع موجود در بازار، سريع تر به گزينه مورد نظر خود دست پيدا کنيد.

   

  يکي ديگر از نکات مهم در خريد کفش پاتیناژ، اين است که محصول مورد نظر خود را از فروشگاه ها و سايت هاي معتبر تهيه کنيد و نيز در هنگام خريد به اصالت برند کالا توجه داشته باشيد. با توجه به این که ورزش پاتیناژ ورزشی پرخطر است، چنانچه وسايل ورزشي مثل کفش پاتیناژ، فاقد استاندارد هاي لازم باشد، ممکن است در هنگام انجام ورزش سلامت شما را با خطر مواجه کند. پس سعی کنید در هنگام خرید، کیفیت را مد نظر قرار دهید و سعی کنید قیمت اولویت اصلی شما نباشد.


  votre commentaire
 • شاید عجیب به‌نظر برسد اما امروزه در بسیاری از شامپوها از قهوه و کافئین استفاده می‌شود. پژوهش‌های متعدد نیز فواید متعدد قهوه برای پوست و مو را به اثبات رسانده‌اند. جالب است بدانید که قهوه بر رنگ، حجم و رشد مو مؤثر است و به تدریج سلامت و کیفیت فولیکول‌های مو را بهبود می‌دهد. ظاهراً تماس موضعی کافئین با ریشۀ مو می‌تواند از ریزش موها جلوگیری كند؛ زیرا کافئین قادر است فعالیت‌های مضر هورمون دی هیدروتسترون را مهار و بی‌اثر سازد و به همین دلیل از فاکتورهای طبیعیِ قابل توجه برای مقابله با ریزش ارثی مو محسوب می‌شود. البته صرفاً تماس موضعی مؤثر است و نوشیدن قهوه تأثیری بر کیفیت پوست و مو ندارد. کافئین موجود در قهوه بر بافت مو و فولیکول‌ها تأثیر می‌گذارد و به نحو چشم‌گیری سبب افزایش رشد مو می‌شود. این مقالۀ مختصر به شستن مو با قهوه پرداخته و فواید این کار را شرح داده است. لطفاً با بامیلو بلاگ همراه باشید.

  می‌توانیم صدایتان را بشنویم که با حیرت از ما می‌پرسید: “خیلی مسخره است. یعنی موهایم را با قهوه بشویم؟ ” اما اگر می‌خواهید موهایی زیبا، براق و سالم داشته باشید، شستشوی مو با قهوه ایدۀ بدی به نظر نمی‌رسد. فواید قهوه بیش از آن است که فقط خواب صبح‌گاهی را از سرتان بیرون کند. تحقیقات علمی نشان می‌دهند که قهوه می‌تواند سبب درخشش تارهای مو شود و رشد موها را بهبود بخشد. علاوه بر این ژرفا و جلوۀ موهای تیره را بیشتر می‌کند. البته باید توجه کرد که قهوه فقط برای تیره‌ شدن موهای خرمایی و قهوه‌ای کاربرد دارد و بر طیف‌های بلوند بی‌اثر است.

  شستن مو با قهوه

  برای این کار یک قوری قهوۀ خیلی غلیظ دم کنید. هرچه قهوه تیره‌تر و غلیظ‌تر باشد، تأثیر بیشتری بر رنگ موهایتان خواهد داشت. اگر قهوه ندارید می‌توانید از اسپرسو استفاده کنید. اگر زمینۀ موهایتان بلوند یا زنجبیلی است این روش به درد شما نمی‌خورد. در واقع شستشو با قهوه می‌تواند موهای قهوه‌ای روشن و خرمایی را تیره‌تر یا محوتر سازد اما بر موهای خیلی روشن تأثیری ندارد.

  ابتدا موهایتان را مثل همیشه شامپو بزنید و کاملاً آبکشی کنید. سپس با دست‌ موها را فشار دهید تا آب اضافۀ مو گرفته شود. لازم نیست مو خیلی خشک شود اما نباید آن قدر خیس باشد که آب از موها چکه کند. بعد کمی خم شوید و موها را به جلو هدایت کنید. حالا قهوۀ سردشده را روی پوست سر و ریشۀ موهایتان بریزید. اگر می‌خواهید درمان مؤثرتر و کامل‌تر صورت بگیرد، کاسۀ بزرگی زیر سرتان قرار دهید. قهوۀ ریخته‌شده را در آن جمع کنید و مجدداً روی موها بریزید. در پایان لازم است موها را بالای سر جمع کنید و با کلاه حمام بپوشانید. اجازه بدهید قهوه ۲۰ تا ۶۰ دقیقه روی سر بماند و کاملاً جذب شود. هرچه بیشتر بماند رنگ مو تیره‌تر خواهد شد. پس از مدت زمان کافی، موها را با آب گرم بشویید و صبر کنید تا به طور طبیعی خشک شوند. با انجام مداوم این کار موها به تدریج تیره‌تر، درخشان‌تر و سالم‌تر می‌شوند. علاوه بر این قهوه باعث افزایش رشد مو می‌شود و از ریزش مو جلوگیری می‌کند. اگر می‌خواهید نتیجۀ بهتری حاصل شود پس از شستشو با قهوه، موها را با سرکۀ سیب شستشو دهید. این کار به حفظ رنگ و تثبیت خاصیت قهوه کمک می‌کند.

  قهوه حاوی آنتی‌اکسیدان‌های فراوانی است و از بدن در برابر پیری و بیماری محافظت می‌کند. بسیاری از پژوهش‌ها نشان داده‌اند که نوشیدن قهوه خطر ابتلا به افسردگی، پارکینسون، دیابت، اختلالات کبدی و انواع سرطان را کاهش می‌دهد. مصرف معتدلانۀ قهوه می‌تواند باعث بهبود کیفیت زندگی و طول عمر شود. همان‌طور که در این مقاله اشاره شد، استفادۀ موضعی از قهوه نیز تأثیرات شگرفی بر پوست و مو دارد. به این ترتیب می‌توانید از این مادۀ طبیعی در برنامۀ مراقبت روزانه و هفتگی استفاده کنید و از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

  منبع : http://blog.bamilo.com/wash-your-hair-coffee/


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique